ZAPROSZENIE Podlaskie Forum Wolontariatu 2018 Gala Wolontariatu 2018 Białystok, 10 grudnia 2018 r.

ZAPROSZENIE  Podlaskie Forum Wolontariatu 2018  Gala Wolontariatu 2018  Białystok, 10 grudnia 2018 r.

W imieniu swoim i pozostałych organizatorów, serdecznie zapraszamy na Podlaskie Forum Wolontariatu 2018 wraz z Galą Wolontariatu 2018, które odbędzie się 10 grudnia br. w auli dydaktyczno-widowiskowej im. Janusza Korczaka na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i poświęcone jest dyskusji na temat stanu pracy ochotniczej w Polsce oraz podziękowaniu społecznikom za ich dobrowolną pracę, tak by pokazać, jak potrzebny i wartościowy jest wolontariat w naszym codziennym życiu.

Forum towarzyszyć będzie podsumowanie regionalnego konkursu „podlaskie Barwy Wolontariatu 2018” organizowanego przez Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego www.wrotapodlasia.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Podlaskie Forum Wolontariatu 2018 jest współfinansowane w ramach projektu „Podlaska Sieć Wolontariatu”, ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich a Gala Wolontariatu odbywa się w ramach projektu ”Na drodze do wolontariatu” finansowanego przez Prezydenta Miasta Białegostoku.

Zaproszenie i program GALA WOLONTARIATU_BIAŁYSTOK 2018

Top