ZAPRASZAMY na wizytę studyjną oraz szkolenie

ZAPRASZAMY na wizytę studyjną oraz szkolenie

Adresowane do liderów, kierowników, dyrektorów, zarządców organizacji oraz innych osób, które podejmują decyzje w instytucji/organizacji lub zajmują się wolontariatem. Zarówno do osób z doświadczeniem, jak również i tych, którzy dopiero chcą wprowadzić wolontariat w organizacji.

Kiedy i Gdzie?

8 maja (sobota) 2021r., w godzinach 10.30 – 17. W siedzibie Fundacji Teen Ranch Polska, Kopanica 28A

WIZYTA STUDYJNA:

Odbędzie się w siedzibie Fundacji Teen Ranch Polska w Kopanicy. Fundacja jest  certyfikowanym organizatorem wolontariatu w Korpusie Solidarności. Podczas wizyty gospodarze opowiedzą o swoich sposobach na wolontariat, podzielą się swoim doświadczeniem. To okazja do nawiązania współpracy oraz możliwość czerpania z doświadczenia innych.

SZKOLENIE „Skuteczna praca w zespole i efektywne motywowanie”

Tematyka szkolenia obejmuje bloki tematyczne m.in:

Wprowadzenie do pracy w zespole; dlaczego warto tworzyć zespoły? jakie czynniki warunkują skuteczne działanie zespołu? jakie są zasady współpracy; procesy zachodzące w zespole; role zespołowe; autodiagnoza własnej roli w zespole; współpraca czy rywalizacja? zespół w akcji; konflikt w zespole – radzenie sobie ze stresem, sposoby zapobiegania i rozwiązywania konfliktów; jak motywować pokolenia Millenialsów? motywacja 3.0.

Daj się wkręcić w WOLONTARIAT!!! PODEJMIJ WYZWANIE i Zrób to z naszym wsparciem!

Prowadząca: Justyna Łempicka – Przewodnicząca Zarządu Fundacji Teen Ranch Polska, nauczyciel, Coach, socjoterapeutka, działaczka społeczna z długoletnim doświadczeniem.

Działania są bezpłatne. Oferujemy ciekawe i atrakcyjne zajęcia, poczęstunek oraz zaświadczenie. Zapewniamy przejazd na trasie Suwałki – Kopanica, Kopanica – Suwałki.

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia telefonicznie lub e-meilem. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja organizacji/instytucji w Systemie Obsługi Wolontariatu na www.korpussolidarnosci.gov.pl Informacje dodatkowe – Anna Ruszewska.

Działania odbywają się w ramach zadania „Regionalne Partnerstwo dla Wolontariatu”, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków „Korpusu Solidarności” Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030”.

Top