X Suwalska Kampania Białej Wstążki

X Suwalska Kampania Białej Wstążki
„Człowieka można przemocą ugiąć ale nie można go zniewolić”
ks. Jerzy Popiełuszko
W imieniu koordynatorów X Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki objętej Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk Czesława Renkiewicza i Starosty Suwalskiego Witolda Kowalewskiego  Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Suwałkach, Powiatowego Centrum pomocy Rodzinie w Suwałkach oraz Suwalskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach mam przyjemność zaprosić na inaugurację oraz wydarzenia towarzyszące tegorocznej X Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki.
Rozpoczęcie Kampanii odbędzie się w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Suwałkach w dniu 25 listopada 2019 r. o godzinie 12.00, ul. Świerkowa 60.
Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT współuczestniczy w organizacji Kampanii. Wierzymy, że wydarzenie stanowi narzędzie uwrażliwiające na zjawisko przemocy i wnosi istotny wkład w jego przeciwdziałanie.
NA spotkaniu rozpoczynającym przekazane zostaną uczestnikom materiały edukacyjne, plakaty, zakładki i wstążeczki dotyczące Kampanii. Tradycyjnie już nastąpi uroczyste przypięcie białych wstążeczek.
W załączeniu szczegółowy harmonogram Kampanii.
Top