Pozyskiwanie środków finansowych na działalność NGO – szkolenie 12 lutego

Pozyskiwanie środków finansowych na działalność NGO – szkolenie 12 lutego

Jak organizować akcje na rzecz swojej organizacji i prowadzić działalność gospodarczą w organizacji. W programie o tym jak zdobywać pieniądze z najmu, sponsoringu, reklamy, smsów, crowd fundingu, działalności gospodarczej, darowizn, dotacji, grantów i innych.

Mamy jeszcze klika wolnych miejsc. Szkolenie NIEODPŁATNE!

Szkolenie odbędzie się w dn. 12 lutego (wtorek) 2019 r. w sali konferencyjnej PRYZMAT-u w Suwałkach przy ul. Noniewicza 91, o godz. 9.00.

Szkolenie poprowadzi p. Katarzyna Sadło (Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Warszawie): trenerka i konsultantka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy w organizacjach, z organizacjami i dla organizacji. Prowadzi szkolenia z ochrony danych osobowych oraz doradztwo w praktycznym wdrażaniu RODO. Całe swoje życie zawodowe związała z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, której była współzałożycielką i przez 14 ostatnich lat prezeską. Szkoliła organizacje pozarządowe w Polsce i za granicą, między innymi na Ukrainie, na Białorusi, w Kosowie, w Kazachstanie, na Chorwacji. Jest autorką kilku poradników i wielu artykułów poświęconych prawnym aspektom funkcjonowania organizacji pozarządowych i pozyskiwaniu środków na działalność

Zgłoszenia:  składane na formularzu rekrutacyjnym osobiście, pocztą, drogą mailową na adres: pryzmat@pryzmat.org.pl lub faxem pod nr. 87 565 02 58.

Formularz zgłoszeniowy
Program

Top