Bezpłatne szkolenie „Standardy prowadzenia Biur i Centrów Wolontariatu” Bielsk Podlaski, 24 listopad 2018r.

Bezpłatne szkolenie  „Standardy prowadzenia Biur i Centrów Wolontariatu”  Bielsk Podlaski, 24 listopad 2018r.

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT z Suwałk oraz Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski zapraszają na bezpłatne szkolenie „Standardy prowadzenia Biur i Centrów Wolontariatu”. Szkolenie odbędzie się 24 listopada 2018r., w godzinach 9.00-15.30 w Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej 35A w Bielsku Podlaskim.

Doświadczyłeś już pracy z wolontariuszami lub jako wolontariusz?

Potrzebujesz impulsu, aby rozszerzyć swoją działalność. Po prostu przyjdź!

Szkolenie skierowane jest do organizacji zainteresowanych rozwojem wolontariatu w swoich środowiskach i obejmuje takie zagadnienia jak:

–  modele biur i centrów wolontariatu, struktura, władze

–  przystąpienie do Podlaskiej Sieci Wolontariatu

–  Organizacja Przyjazna Wolontariuszom:

  • kryteria, diagnozowanie własnej organizacji w kontekście spełniania warunków Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom przygotowanej przez Pracownię Badań i Innowacji Społecznych Stocznia i Centrum Wolontariatu w Warszawie, przygotowanie współpracowników, dokumentacja, certyfikacja.

PODEJMIJ WYZWANIE i Zrób to z naszym wsparciem!

Szkolenie poprowadzi Anna Ruszewska – Prezes Podlaskiej Sieci Wolontariatu, kierownik Suwalskiego Biura Wolontariatu, nauczyciel, trener, animator, autor publikacji, samorządowiec z długoletnim doświadczeniem.

Szkolenie jest bezpłatne. Oferujemy ciekawe i atrakcyjne zajęcia, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz certyfikat. Szkolenie skierowane jest do osób, które ukończyły 15 lat.

Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Podlaska Sieć Wolontariatu”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Wszelkie informacje dodatkowe oraz zgłoszenia osobiste, e-mailem lub telefonicznie prosimy kierować na załączonym formularzu na adres:

Podlaska Sieć Wolontariatu przy Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT
Noniewicza 91, 16 – 400 Suwałki
tel./fax 87 565 02 58,
e-mail: wolontariat@pryzmat.org.pl
www.wolontariatpodlaski.pl

 Formularz zgłoszeniowy

Top